Dimensiunile de 18 inch ale celor mai bune ferestre ale ștergătoarelor pentru mașina mea WB 309 Exclusilve Wiper Blade

Dimensiunile de 18 inch ale celor mai bune ferestre ale ștergătoarelor pentru mașina mea WB 309 Exclusilve Wiper Blade

Preț de referință FOB: Obțineți ultimul preț US $ 0.2 - 2 / Piece 3000 bucăți / bucăți (comandă minimă) Capacitate de aprovizionare: 10000 bucăți / bucăți pe zi Port: xiamen Ambalaj și livrare wb 309 exclusilve lama ștergătoarelor 1. Fit pentru autoturisme 95% 2. Instalare ușoară 3. Siguranță și durabilitate MOQ: : ...

Trimite anchetăVorbeste acum
Detalii produs

专用 309.jpg

Preț de referință FOB: Obțineți ultimul preț US $ 0.2 - 2 / Piece 3000 bucăți / bucăți (comanda minimă)

• Capacitatea de aprovizionare: 10000 bucăți / bucăți pe zi

Port: xiamen

Detaliile impachetarii

1) Blister sau cutie de culoare sau ambalajul dorit.
2) Ambalaj obișnuit: 1 buc / blister, 50 buc / cutie.
3) OEM sau ODM
4) 1 x 20ft container 22000pcs, 440cartoni, 6000kg
5.OEM sau ODM

Timpul de livrare

În termen de 15 zile de la primirea avansului

Blade exclusiv auto dezosat WB-309 pentru specificațiile CIVIC HONDA

1. zgomot redus și zgomot
2.Impotriva rezistenței la coroziune îmbunătățită

Blade exclusiv auto dezosat WB-309 pentru HONDA CIVIC

Advatage:

1. zgomot redus și zgomot
2.Impotriva rezistenței la coroziune îmbunătățită
3.Lifetime mai lungi decât cele universale.

Numele produsului Șaibă de ștergere ușoară
Numărul de articol WB-309
Tip Tip exclusiv
Culoare Negru
mărimea 12-28 inchi (300mm-700mm)
Model de mașină HONDA CIVIC și universal 8,7 * 7mm braț ștergător
Pachet cutie albă / colorată, blister unic / dublu, cutie
Material Natura cauciuc, oțel de arc
Preț Prețul bun se bazează pe TD MOQ
Caracteristici

Exclusive Flat Wiper Blade
1. Rezistență la coroziune fără zăpadă și îmbunătățită.
2. Timpul de viață este de 1,5 ori mai lung decât cel comun
Certificat ISO9001: 2008
Perioada de graţie 15-20 de zile de la primirea depozitului
Portul portului XIAMEN China
Termeni de plată T / T
MOQ 3000PCS
Politica de probă Exemplu este gratuit pentru cumpărător serios, dar costul de transport de marfă vă plătește

ștergătoare de parbriz de vânzare, lame de înlocuire a ștergătoarelor de parbriz, lame ștergătoare de parbriz, cele mai bune ștergătoare de parbriz, ștergătoare de parbriz din spate, ștergătoare auto

China Honda producătorilor de ștergătoare, bun venit la en-gros ieftine dimensiunea de 18 inchi de cele mai bune ferestre ștergătoare de lama pentru masina mea wb 309 exclusilve lama de la fabrica noastră.

Hot Tags: 18 inch dimensiunea celor mai bune lame de ștergător de ferestre pentru mașina mea wb 309 exclusilve lama ștergătoarelor, China, producători, fabrica, en-gros, ieftin
Produse conexe
Anchetă